Пажалуста помогите: Торғай қанатының тербеліс жиілігі 10 Гц, шыбындыкі 300 Гц, масаныкі 450 Гц.

Олардың 1 минутта қанша тербеліс жасайтынын есептеңдер.

Ответы на вопрос

Отвечает Березина Дарья.

N=f*t

тот который 10 гц (10 раз в секунду)
N=10*60 = 600 раз

тот который 300 гц (300 раз в секунду)
N=300*60 = 18000 раз

тот который 450 гц (450 раз в секунду)
N=450*60 = 27000 раз