Дыбыстың судағы жылдамдығы 1450 м/с. Егерде қарсы фасада тербелетін ең жақын нүктелердің

арақашықтығы 1м болса, онда тербеліс жиілігі​

Ответы на вопрос

Отвечает Рек Илья.

Ответ:

Объяснение:

Половина длины волны (точки в противофазе):

λ = 2·1 = 2 м

Частота:

ν = V / λ = 1450 / 2 = 725 Гц