Скільки сухих дров потрібно спалити в печі щоб отримати таку саму кількість теплоти яка виділяється

під час згоряння 15кг камяного вугілля

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Андрей.

Ответ:

40,5 кг

Объяснение:

m1=15

c1=2.7*10⁷ Дж/кг

с2=1*10⁷ Дж/кг

Формула удельной теплоемкости:

Q=c*m*ΔT

Q1=Q2

ΔT1=ΔT2

c_1*m_1*=c_2*t_2

m_2=\frac{c_1*m_1}{c_2}

m_2=\frac{2.7*10^7*15}{1*10^7} =2.7*15=40.5 кг