середня енергія поступального руху, яким наділені усі молекули деякого газу при 0°С, становить

6.7×10(-12) ДЖ. знайдіть число молекул цього газу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Костя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

E = 6,7·10⁻¹² Дж

t = 0⁰C;    T= 273 К

k = 1,38·10⁻²³ Дж/К - постоянная Больцмана

________

N - ?

E = N·(3/2)·k·T

N = 2·E / (3·k·T) = 2·6,7·10⁻¹² / (3·1,38·10⁻²³·273) ≈ 1,2·10⁹ молекул