Чому дорівнює температура газу, коли при тиску 5ат в об'ємі 10л миститься 10^24 молекул ​( дам 50

баллов кто решит)

Ответы на вопрос

Отвечает Кибекина Снежана.

Відповідь:

Пояснення:

pV=NkT

T = pV/Nk

T = 5*10⁵*10*10⁻³/(10²⁴*1.38*10⁻²³) = 5*10³/13.8 = 0.36231 *10³ K ≈ 362 K