На тіло об'ємом 0,02м кубічних діє сила тяжіння 548 Ньютона. Визначте густину тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Мятова Софья.

F=mg

F=pVg

p=F/Vg

p=548/(10×0.02) = 2740кг/м³

Возможный материал: алюминий,мрамор

Ответ : 2740кг/м³