Яка жорсткість пружини, якщо при рівномірному піднімання вертикально вгору вантажу масою 2 кг,

підвішено до неї, її видовження становить 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

m=2 кг

Δx = 10 см = 0,1 м

__________

k - ?

Из формулы

F = k·Δx

находим

k = F /  Δx = m·g / Δx = 2·10 / 0,1 = 200 Н/м