Відро об'ємом 12 л наповнили водою на одну третину. з якою силою відро тисне на підлогу? Масою

відра знехтуйте помогите поєалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Руслан.

Ответ:

Ведро давит на пол с силой 40Н

Объяснение:

V=1/3 * 12 =4 л

m=pV=0.004*1000=4(кг)

F=mg=4*10=40(H)