Обчислити кількість речовини Цинку масою 2,6 грам


Ответы на вопрос

Отвечает Полегенько Света.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Zn) = 2,6 г

M(Zn) = 65 г/моль

Найти

n(Zn)

n(Zn) = m / M = 2,6 / 65 = 0,04 моль