Планета Земля має заряд -10^5 Кл. Визначте кількість надлишкових електронів, яку має Земля


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Q=-1*10⁵ Кл; е=-1,6*10⁻¹⁹ Кл

число "лишних" электронов=Q/e=10⁵/1,6*10⁻¹⁹=

1/1,6 * 10⁵⁺¹⁹=0,625 * 10²⁴=6,25 * 10²³  -  это ответ.