Планета земля має заряд -10 в 5 степені КЛ.Визначте кількість надлишкових електронів які має Земля


Ответы на вопрос

Отвечает Елпейсов Жанхожа.
N=q/e=-10^5/-1,6*10^-19=6,25*10^13