Через спіраль електрипити за 12 хвилин пройшло 3000 Кл електрики. Яка сила струму в спіралі?


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

I = q/t ; t= 12мин.= 720с; I = 3000/ 720≈ 4.2≈ 4 A