Яка кількість речовини знаходиться у 0,1 кг міді​


Ответы на вопрос

Отвечает Ширяева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

ν = m / М = 0,1 / (64·10⁻³) ≈ 1,56 молей