Яка напруга прикладена до електричної лампочки кишенькового ліхтарика,якщо за 0.1 год при силі

струму 0.4 А була виконана робота 648 Дж? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ветер Ваня.

Відповідь:

4,5 В

Пояснення:

Дано:

t=0,1год=0,1*3600=

=360с

I=0,4А

Q=648Дж

Знайти:

U-?

Розв'язування:

За формулою Джоуля-Ленца: Q=IUt, звідки напруга U=Q/(I*t)=

=648/(360*0,4)=4,5 В