Обчисліть опір кола, яке складається з трьох резисторів, опори яких дорівнюють 540 Ом, 270 Ом,

135 Ом, якщо вони з'єднаніпаралельно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

77.1 Ом

Объяснение:

R=R1*R2*R3 / (R1*R2+R2*R3+R1*R3) =

=540*270*135 / (540*270+270*135+540*135) = 77.1 Ом