ПОМОГИТЕ!!! На дифракційну решітку з періодом 2 мкм падає нормально монохроматична хвиля. Максимум

третього порядку спостерігається під ку- том 45°. Визначити довжину хвилі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремина Саша.

dsinθ=mλ

λ=dsinθ/m

λ=2,2*10^-6*0,257/3=0,51*10^-6 (м)