тиск що розвивається насосом водонапірної башти дорівнює 500 кпа. на яку висоту зможе підіймати

воду такий насос

Ответы на вопрос

Отвечает Агарок Татьяна.

Дано:

ρ=1 000 кг/м^3

g=10 Н/кг

p=500 000 Па

h-?

Решение:

p=ρgh

h=p/ρg

h=500 000/1 000*10=50 (м)