Напруга на виході знижувального трансформатора, увімкненого в мережу змінної напруги 220 В,

дорівнює 5 В за сили струму у вторинній обмотці 1.8 А. Яким є коефіцієнт трансформації, якщо активний опір вторинної обмотки дорівнює 0.5 Ом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Анастасия.

Ответ: 37

Объяснение:

U1 = 220 В

Uн = 5 В

І2 = 1,8 А

R2 = 0,5 Ом

К  - ?

Розв'язання:

k= U1 / Uн + I2*R2 = 220 / 5+1,8*0,5= 220 / 5,9 =  = 37