Визначте опір провідника, через який протікає струм 0,4 А за напруги 8 В.CРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Ответ:

Объяснение:

R=U/I = 8/0.4 = 20 Ом