ХЕЛП5. Дубовий брусок має масу 490 г та густину700 кг/м". Визначте його об'єм. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Катя.

Ответ:

V=700 см3

Объяснение:

m=0.49 кг

V=m/p=0.49/700=0.0007м3