5. Дубовий брусок має масу 630 г та густину 700 кг/м2. Визначте його об'см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Ответ: 9*10⁻⁴м³

Объяснение:

Дано:

m=630г=0,63кг

ρ=700кг/м³

------------------

V-?

V=m/ρ=0,63/700=9*10⁻⁴м³