При якому прискоренні розірветься трос ,міцність на розрив якого 15 кН,при підніманні вантажу масою

500кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Арман.

Ответ:

а= F/m= 15000/500=30м/с² -ответ