Послідовно з ниткою розжарення лампи опором 7,8 Ом ввімкнений резистор , опір якого 2,2 Ом .

Визначте їх загальний опір

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Оскільки вони з' єднанні послідовно опір сумується

R=R1+R2=7.8+2.2=10Ом