Автомобіль масою 2 т рухається рівномірно прямолінійно по горизонтальній ділянці дороги. Знайти

силу тяги автомобіля, якщоКоефіцієнт тертя дорівнює 0,02.​

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцов Никита.
A=0
Fтр=Fтяг
M*N=Fтяг
Fтяг=M*m*g
Fтяг=0.02*2000*10=400(Н)