Чому дорівнює сила тяжіння, що діє на пацюка масою 200 г? *


Ответы на вопрос

Отвечает Власюк Андрій.

Ответ:

F = m*g=0,2*10 = 2 Н

Сила, що діє на пацюка, дорівнює 2 Ньютонам