за напруги 37 цілих п'ять в електричний двигун виконує роботу 900 дж за 4 хв визначте силу струму

через двигун​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Степан.

Ответ:

U*I*t=W, I=900/(37.5*4*60)= 0.1 A -ответ