Тіло масою 0,8 кг рухається вздовж осі OX.Його координата змінюється за законом х=-5+2t-8t^2.Якою є

рівнодійна сил,прикладених до тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучинський Ярик.

Ответ:

Объяснение:

уравнение движения

х=х0+v0t+(at^2)\2

получим (at^2)\2=8t^2

a\2=8

a=16

F=ma=0.8*16=12,8Н