1. За який час через поперечний переріз провідника може пройти 2 • 10^19 електронів, якщо сила

струму в провіднику 1 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Белостоцкая Юля.

q=eN

I=q/t=eN/t

t=eN/I

t=1,6*10^-19*2*10^19/1=3,2 (c)