Є 5 однакових резисторів. Кожен має опір 20 Ом. Чому дорівнюватиме загальний опір ділянки кола, де

всі 5 резисторів з’єднано паралельно?

Ответы на вопрос

Отвечает Ижетников Данил.

Ответ:

4 Ом

Объяснение:

При паралельному з'єднанні 1/R1+1/R2+...+1/Rn=1/R

1/20*5=1/4

R=4 Ом