Скільки двовалентної міді виділиться під час електролізу протягом 3 год, якщо сила струму

становить 10А​

Ответы на вопрос

Отвечает Латышев Павел.

Ответ:

35.8 г

Объяснение:

По закону Фарадея:

m=QM/Fz

Q=I*t = 10*3*3600 = 108000 Кл

F=96500

z=2

M=64

m=108000*64/193000 = 35.8 г