1. Резистори, опори яких 2 із Ом, з'єднані послідовно й підключені до джерела постійної напруги

15 в. Яким є опір цієї ділянки кола? Знайдіть силу струму в колі та напругу на кожному резисторі.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

опори 2+3=5ом,  I=U/R=15/5=3a,   U1=IR1=3a*2om=6в,  U2=IR2=3a*3om=9в