На скільки щосекунди змінюється маса Сонця, якщо потужність його випромінювання становить 3,8*10

26Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Винниченко Ульяна.

Ответ:

4,2*10^9 кг   (4,2 млн тонн)

Объяснение:

c=3*10^8 м/с    Δt=1 c    P=3.10^8 Вт    Δm=?

===

E=m*c²

P*Δt=Δm*c²

Δm=P*Δt/c²=3.8*10^26*1/(9*10^16)=4.2*10^9 кг

===================================