3. Дано рівняння руху тіла у вигляді залежності координати від часу: x=12+10t+1,5t^2 Визначте із

цього рівняння значення початкової координати, проекції початкової швидкості та прискорення руху тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Лескова Анна.

Відповідь: 12, 10, 3

Пояснення:

х=12+10t+1,5t²

x=x0+v0t+0,5at², звідси x0=12; v0=10; 0,5a=1,5 => а=1,5×2=3