Який тиск створює на дорогу автомобіль массою 4000 кг якщо площа опори коліс дорівнює 0,2м2?


Ответы на вопрос

Отвечает Yufr Ira.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m=4000 кг

S= 0,2 м^2

g= 10 Н/ кг

p-?

Решение:

p=F/S F=mg

p=mg/S=4000кг*10Н/кг/0,2=200000Па=200кПа