два резистори, з'єднані паралельно, приєднали до джерела струму з напругою 44 В. Сила струму через

перший резистор дорівнює 200 мА, через другий - 1,8 А. Опір якого резистора більший?У скільки разів? Визначте загальний опір ділянки кола​

Ответы на вопрос

Отвечает Девятьяров Денис.

Ответ:

R = 22 Ом, у першому резисторі опір більше на 195.6 разів (у 9 разів)

Объяснение:

U = 44 В

I₁ = 200 мА = 200 ˣ 10⁻³

I₂ = 1.8 А

R - ?

I = U/R

R₁ = U/I₁ = 44/200 ˣ 10⁻³ = 0.22 ˣ 10⁻³ = 220 Om

R₂ = U/I₂ = 44/1.8 = 24.4 Om

R = R₁R₂/R₁+R₂ = 220 ˣ 24.4/220 + 24.4 ≈ 22Om (округляем)

R₁ - R₂ = 220 - 24.4 = 195.6

R₁/R₂ = 220/ 24.4 ≈ 9