Менший поршень гідравлічного преса опустився під дією сили 300 Н на 4 см, а більший – піднявся на 1

см. Яка сила діяла на більший поршень?

Ответы на вопрос

Отвечает Нұрланова Айдана.

Ответ:

1200 H

Объяснение:

F1=300 H     h1=4 см    h2=1 см    F2=?

===

A1=A2   (Работы поршней равны)

F1*h1=F2*h2

F2=F1*h1/h2=300*4/1=1200 H

===============================