3.Людина масою 80 кг піднімається вгору на 10 м. Яку роботу вона виконує ?


Ответы на вопрос

Отвечает Адылов Эмил.

Ответ:

800 кН

Объяснение:

Дано :

m = 80 кг

S= 10 м

Найти :

А - ?

Решение

A=FS

F=mg = 80*10 = 800 Н

А= 800 Н * 10 м = 8000 Н = 800 кН

Отвечает Сидорова Анюта.

m=80 кг

S=10 м

А-?

A=FS

F=mg

F=800 H

A=8000 Дж