Знайдіть тиск, який чинить на арену цирковий слон, що стоїть на одній нозі. Маса слона 3,9 т, площа

підошви ноги 750 см². ПОМОГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Osinkin Stas.

p=F/S=mg/4S

p=3 900*10/4*750*10^-4=13*10^4 (Па)