Знайдіть масу аміаку (NH3), об'єм якого 20 м^3 який міститься під тиском 1,93 × 10^5 Па за

температури 17°C

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Нина.

Ответ:

Объяснение:

p = 1,93·10⁵ Па

V = 20 м³

t = 17°C;     T = 273+17 = 290 К

M = 17·10⁻³ кг/м³ - молярная масса аммиака

________________________

V - ?

Из закона Клапейрона-Менделеева:

p·V = m·R·T / M

находим

m = M·p·V / (R·T)

m = 17·10⁻³·1,93·10⁵·20 / (8,31·290) ≈ 27 кг