Нікеліновий дріт завдовжки 25 см і площею поперечного перерізу 0,2 мм“ підключили до джерела

струму, що дає напругу 4,2 В. Чомудорівнює сила струму в дроті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гальцов Павел.

Ответ: 8,4 Aмпера

Объяснение:

U=R*I

I=U/R

I=4,2/((0,4*0,25)/0,2)=8,4(A)