Людина стоїть на льоду.Площа підошви одного черевика 270 см2. В скільки зміниться тиск людини на

лід якщо вона одягне ковзани. Довжина леза ковзанів 25см,а ширина 4мм

Ответы на вопрос

Отвечает Адмиральский Тёма.

Ответ:

площа черевиків 270*2 = 540см²

площа ковзанів = 2(25* 0,4) = 20 см²

тиск збільшиться у 540:20 = 27 разів