До пружини жорсткістю 120Н/м,підвісили вантаж,який розтягнув пружину на 3 см.Визначити масу вантажу.


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Ответ:m=0.36кг

Объяснение:

k=120Н/м

Δх=3см=0,03м

g=10Н/кг

m=?

Формула сили пружності F=k*Δx

F=m*g

m*g=k*Δx

m=\frac{k*x}{g}

m=\frac{120*0.03}{10}=0.36кг