Помогите пожалуйста) По провіднику тече електричний струм силою 4 А, впродовж 300 с. Яким повинен

бут опір провідника щоб виділилось 4800 Дж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Савенков Руслан.

Ответ:

R=1 Ом

Объяснение:

Q=I^2×R×t

R=Q/I^2×t=4800Дж/16А×300сек.=1 Ом