Автомобіль має масу 10 тон чинить на грунт тиск 30кПа. Визначте загальну площу його коліс?


Ответы на вопрос

Отвечает Турсынбай Бауыржан.

Ответ:3м^2

Объяснение:S=Fn/p

[S]= кг×Н/кг÷Н/м^2

S=10000*10/30000=3(3)м^2