У певній точці поля на заряд 2 нКл діє сила 0,4 мкН. Знайти напруженість поля в цій точці.


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Відповідь:

E = 200 B/м

Пояснення:

Е=F/q = 0,4 мкН / 2 нКл = 0.4*10^-6 H / 2*10^-9 Кл = 0,2*10^3 В/м = 200 В/м