Дві однакові металеві кульки мають заряди 12 і -18 нКл. Якими стануть заряди кульок, якщо вони

торкнуться одна одної.

Ответы на вопрос

Отвечает Горный Вова.

Ответ:

Объяснение:

(q1+q2)/2=(12+(-18))/2= -6/2= -3 нКл каждый

================================