Дві однакові металеві кульки мають заряди -6 нКл і 8 нКл. Якими стануть заряди кульок, якщо вони

торкнуться одна одної?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Алина.

Ответ:

q1= - 6нКл

q2= 8нКл

q=(q1+q2)/2=(-6+8)/2= 1нКл