Два резистора опорами 6 і 12 Ом з'єднані паралельно. Загальний опір ділянки кола дорівнює:​


Ответы на вопрос

Отвечает Майдич Євген.

Ответ:

4 Ом

Объяснение:

R1*R2/(R1+R2)=6*12/(6+12)=4 Om