З яким прискорення рухається тіло массою 300кг якщо на нього діє сила 1500Н


Ответы на вопрос

Отвечает Луговик Марьяна.

Ответ:

m=300 кг    F=1500 H   a=?

F=m*a

a=F/m=1500/300=5 м/с2

Объяснение: