За допомогою підйомного крана підняли вантаж масою 1800 кг на висоту 12 м. Яка робота при цьому

виконалась?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева-Великая-Акимова Аружан.

Ответ:

216кДж

Объяснение: A=F*S         F=mg        S=h

A=mgh

A=1800*10*12=216000Дж=216кДж